ScrollToTop

Transport lotniczy

Smart Jet MEDICAL TRANSPORT to przede wszystkim certyfikowany i koncesjonowany przewoźnik lotniczy.
Zlecając Smart Jet MEDICAL TRANSPORT usługę transportu medycznego mają Państwo pewność, iż usługa realizowana jest zgodnie z przyjętymi normami i procedurami nie tylko na ziemi, ale przede wszystkim w powietrzu.
Usługę lotniczego transportu medycznego realizujemy głównie przy wykorzystaniu samolotu Cessna typu 421C,
na pokładzie którego znajdą Państwo zabudowany certyfikowany zestaw medyczny (Ambulanse Module No 2800-001) renomowanej amerykańskiej firmy SPECTRUM AEROMED.
Samolot wyposażony został ponadto w certyfikowaną, przeznaczoną do stosowania w transporcie lotniczym, aparaturę medyczną. Więcej o sprzęcie. Więcej o sprzęcie.
W naszej ofercie znajdą Państwo także dużo szybsze, zapewniające wyższy poziom komfortu i o zdecydowanie większej przestrzeni ładunkowej samoloty o napędzie odrzutowym.

Transport lotniczy
Transport naziemny

Transport naziemny

Smart Jet MEDICAL TRANSPORT, chcąc realizować usługę w opcji „bed-to-bed”, zabezpiecza także transport naziemny. Do Państwa dyspozycji oddajemy tylko nowoczesne i nowocześnie wyposażone pojazdy, a w przypadku zlecania usług podwykonawcom, korzystamy jedynie z tych pojazdów, które spełniają nasze wymagania jakościowe i posiadające odpowiedni sprzęt medyczny. W transporcie krajowym są to stali kooperanci podlegający stałym audytom, przy realizacji usług w wymiarze międzynarodowym – jedynie Ci pozytywnie zweryfikowani przez Dział Jakości Smart Jet MEDICAL TRANSPORT.

SMART JET Sp. z o.o.
ul. Generała Wiktora Thommee 1a
05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

+48 608-380-390
info@smart-jet-med.pl

NIP: 9512333293
REGON: 142806300
KRS: 0000377915

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni 24h na dobę, 7 dni w tygodniu